Strona Główna / Zajęcia Grupowe

Smukła Sylwetka


To zajęcia idealne dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z fitnessem, ale również dla tych średnio zaawansowanych. Dzięki nim wzmocnisz wszystkie grupy mięśniowe i wysmuklisz swoją sylwetkę. Ćwiczenia dopasowane są tak, by spalić jak najwięcej kalorii i tkanki tłuszczowej.

Idealne Kształty


W trakcie tych zajęć wykonasz sporą ilość powtórzeń danego ćwiczenia. Dzięki nim zarysujesz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową i osiągniesz atrakcyjny wygląd. Do ćwiczeń wykorzystywane są hantle, gumy rozporowe, stepy, obciążenia oraz inny sprzęt fitness. Już po kilku treningach zauważysz, że Twoje ciało stało się bardziej jędrne!

Tabata


Tabata to intensywny trening interwałowy o określonych zasadach dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Podczas treningu każde ćwiczenie wykonuje się przez 20 sekund w najszybszym możliwym tempie. To idealny trening, podczas którego szybko spalisz tkankę tłuszczową, a także dotlenisz organizm i znacząco poprawisz kondycję fizyczną, co ma ogromny wpływ na ogólny stan zdrowia.

HIIT Interval


Zależy Ci na doskonałej formie i poprawieniu kondycji? Trening HIIT, czyli High Intensity Interval Training to intensywny trening interwałowy, przeznaczony przede wszystkim dla osób, którym zależy na szybkiej utracie tkanki tłuszczowej. Opiera się na maksymalnym wysiłku przy jak najmniejszych przerwach, angażując wszystkie partie mięśniowe ciała. Jest to bardzo skuteczna forma treningu, zapewniająca dobre efekty, a tym samym niezajmująca wiele czasu.

Fit Ball


To zajęcia przy użyciu piłek dla każdego, bez względu na stopień zaawansowania. Głównym założeniem tych zajęć jest poprawa koordynacji całego ciała oraz wzmacnianie głębokich partii mięśni. Przez niestabilną powierzchnię nauczysz się zachowywać balans ciała i wymusisz świadomą pracę mięśni. Fit Ball to idealne zajęcia dla osób, które chcą wzmocnić mięśnie, skorygować swoją postawę oraz odciążyć stawy kręgosłupa.

Sztangi


Zajęcia przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, prowadzone z użyciem sztang specjalnie przystosowanych do tej formy ruchu. Zmiana obciążenia pozwala na dostosowanie treningu do możliwości poszczególnych grup mięśniowych oraz indywidualnej siły uczestnika. Zajęcia łączą trening wydolnościowy i kształtujący, a dzięki jego intensywności zaangażujesz do pracy wszystkie partie ciała, spalisz mnóstwo kalorii, zredukujesz tkankę tłuszczową oraz wzmocnisz mięśnie. Efektem jest wysportowana sylwetka, bez nadmiernego rozbudowania mięśni.

TRX


Trening TRX to zajęcia wzmacniające całe ciało. Podczas treningu wykorzystuje się specjalne regulowane pasy oraz masę własnego ciała. Za pomocą tego przyrządu i własnego ciężaru ciała wykonuje się wiele efektywnych ćwiczeń, które wzmocnią mięśnie wszystkich partii mięśniowych. Dzięki TRX równomiernie rozbudujesz oraz wzmocnisz mięśnie bez obciążania stawów i kręgosłupa.

Pilates


System ćwiczeń obejmuje harmonijną współpracę umysłu i ciała. Jest to skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę. Doskonały trening dla osób z bólami kręgosłupa. Zajęcia polegają na wykonywaniu serii ruchów w sposób płynny i kontrolowany, przy jednoczesnym angażowaniu ciała i umysłu. Pilates nie tylko poprawia sylwetkę, ale także zwiększa elastyczność ciała.

Stretching


To zajęcia oparte na ćwiczeniach rozciągająco-relaksujących, ukierunkowanych na poprawę elastyczności mięśni oraz usunięcie napięć. Dzięki regularnym treningom zlikwidujesz przykurcze, a rozciąganie zniweluje bóle stawów i mięśni. Podczas zajęć nie tylko rozluźnisz mięśnie i zwiększysz zakres ruchów, ale także zrelaksujesz się i odprężysz.

Zdrowy Kręgosłup


To specjalistyczne zajęcia mające na celu poprawę ruchomości kręgosłupa oraz postawy ciała. Dzięki proponowanym ćwiczeniom pozbędziesz się dolegliwości bólowych kręgosłupa, a także unikniesz poważniejszych schorzeń. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie, zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Przeznaczone są nie tylko dla osób starszych ze schorzeniami, lecz dla każdego chcącego usprawnić i wzmocnić narząd ruchu.

Mocne Ramiona + Płaski Brzuch


Zajęcia polegają na wzmocnieniu mięśni brzucha i wymodelowaniu ramion. Dzięki nim wysmuklisz ramiona, spalisz zbędną tkankę tłuszczową i zarysujesz mięśnie brzucha. Po intensywnym treningu na zakończenie przyjemnie odprężysz się podczas stretchingu, czyli rozciąganiu mięśni.

Cellulit Stop


Trening o dużej intensywności, dzięki któremu pozbędziesz się cellulitu i ujędrnisz swoje ciało. Ćwiczenia angażują i modelują każdą partię ciała. Są to zajęcia typowo kształtujące, szczególnie uda i pośladki. Regularne treningi przyczynią się do tego, że mocno wysmuklisz swoją sylwetkę i wzmocnisz mięśnie dolnej partii ciała.

Cycling + Brzuch


Tradycyjne zajęcia grupowe o profilu spalająco-wytrzymałościowym. Atmosfera grupowej zabawy, potężnej energii, niesamowitej radości. Zajęcia podzielone są na 3 etapy: 30 min rowery, 15 min wzmocnienie ze sztangą, 15 min ćwiczenia na brzuch.

Indoor Cycling


Indoor Cycling to połączenie treningu grupowego z treningiem kolarskim na rowerach stacjonarnych pod okiem wykwalifikowanego instruktora. To intensywne zajęcia łączące wysiłek z dobrą zabawą przy energetyzującej i motywującej muzyce. Dzięki nim poprawisz swoją kondycję, wydolność układu oddechowego oraz wzmocnisz mięśnie dolnych partii ciała.

Joga


Joga to zajęcia, podczas których jednocześnie udoskonalisz swoje ciało, umysł i zadbasz o spokój ducha. Udowodniono, że joga obniża napięcie emocjonalne i zmniejsza stany lękowe. Dzięki niej poprawisz swoje samopoczucie. Co więcej, joga wycisza, pomaga w leczeniu bezsenności i wpływa na mniejsze odczuwanie bólu (np. bólu napięciowego, nowotworowego, reumatyzmu).

Kick Boxing


Zajęcia sztuk walki w formule KICKBOXING prowadzone przez jednego z najlepszych zawodników kadry w Polsce - Jakuba Kozerę. Zajęcia są dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Fit Pupa + Płaski Brzuch


Marzysz o zgrabnych i jędrnych pośladkach? To zajęcia, na których systematycznie będziesz wzmacniać pośladki oraz dodatkowo wyrzeźbisz mięśnie brzucha i idealnie wymodelujesz te partie ciała. Efektem regularnych ćwiczeń jest wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni, kształtowanie dolnych partii ciała i redukcja cellulitu.

Trening Obwodowy


Trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej. Polega na wykonywaniu intensywnych ćwiczeń mających na celu osiągnięcie ogólnej sprawności fizycznej, która pomoże stawić czoła nie tylko wszelkim sportowym wyzwaniom, ale także codzienności.

Smukłe Ramiona + Super Pupa


Zajęcia, na których systematycznie będziemy pracować nad wzmacnianiem mięśni ramion i pośladków. Wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni, kształtowanie górnych i dolnych partii ciała, wyszczuplanie i redukcja cellulitu, to tylko niektóre z korzyści wynikające z tych zajęć.

Pilates Flow


Elastyczne i skoordynowane ciało, to trening rozciągający całe ciało ze szczególnym uwzględnieniem jego środkowej części. Inspirowany dynamiczną formą jogi – vinyasa, w której płynnie przechodzi się z pozycji w pozycję.

Full Body Workout


To zajęcia dla każdego, które składają się z ćwiczeń cardio o wysokiej intensywności oraz ćwiczeń siłowych z użyciem odpowiednich akcesoriów. Dzięki nim szybko spalisz tkankę tłuszczową i wysmuklisz sylwetkę. W trakcie treningu angażowane są wszystkie partie mięśniowe.

Short Tabata


To 30-minutowy trening interwałowy o wysokiej intensywności. Jest znakomity dla osób, którym zależy na poprawieniu kondycji i schudnięciu. Rozgrzewka szybko podnosi tętno i budzi mięśnie do pracy. Trening łączy w sobie cykl budowania siły i mocy. Rodzaj treningu nastawiony na poprawę szybkości i mocy ruchów oraz poprawę funkcji układu nerwowego głównie pod kątem poprawy szybkości reakcji mięśni) i cardio. Wystarczy zaledwie 30 minut, aby odzyskać formę i doskonałą sylwetkę. Wszystkie badania wskazują, że krótkie ćwiczenia o bardzo wysokiej intensywności to kierunek, w którym zmierza współcześnie fitness. Trening wykonany jest w formie tabaty.

Pilates Core


Głównym celem zajęć jest zapewnienie właściwego funkcjonowania całego ciała przez stopniowe wzmocnienie i stabilizację mięśni. To system ćwiczeń aktywizujących zespół mięśni głębokich, które odpowiadają za stabilizację i ruchomość kręgosłupa oraz prawidłową postawę. Spokojne, połączone z odpowiednim oddechem bardzo precyzyjnie wykonywane ćwiczenia zapewniają prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa, wytrzymałość mięśni oraz jednocześnie modelują sylwetkę.

Kalistenika


Jest to aktywność fizyczna polegająca na treningu opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała. Do tych ćwiczeń nie potrzebujesz dodatkowego obciążenia. Są to ćwiczenia takie jak: podpory, pompki, podciągnięcia, przysiady lub wyskoki. To zajęcia dla każdego, nieważne ile czasu trenujesz. Dzięki kalistenice zbudujesz silny CORE, czyli świetną stabilizację centralną, wzmocnisz ciało w sposób funkcjonalny i naturalny, poznasz wiele wariantów podciągania, pompek i przysiadów, poprawisz postawę ciała i samopoczucie oraz zbudujesz mięśnie jak przy każdym innym treningu siłowym.

Pilates Balance


To zajęcia fitness, na które składają się elementy jogi i pilatesu. Dzięki nim wzmocnisz wszystkie grupy mięśni, poprawisz swoją koncentrację i koordynację ruchową. Ćwiczenia przywracają także wewnętrzną równowagę i odstresowują. To doskonały trening dla osób z bólami kręgosłupa. Zajęcia polegają na wykonywaniu serii ruchów w sposób płynny i kontrolowany przy jednoczesnym angażowaniu ciała i umysłu. Pilates poprawia sylwetkę, a także zwiększa elastyczność ciała i pomaga przywrócić naturalną równowagę w jego budowie.

Salsation Dance Fitness


Salsation to zajęcia taneczno-fitnesowe, które umożliwiają kształtowanie sylwetki i jednocześnie poprawiają kondycję fizyczną i psychiczną. Istota treningu jest wykonywanie ruchów odpowiadających stylom tanecznym, jak salsa, bachata, dancehall, reggaeton tak, aby przekazać emocje oraz treść utworu muzycznego w połączeniu z treningiem funkcjonalnym.

Sztangi + Płaski Brzuch


Trening łączący elementy treningu oporowego z treningiem aerobowym. Jego celem jest wzmocnienie i kształtowanie większości grup mięśniowych oraz spalanie tkanki tłuszczowej i poprawa wydolności organizmu podczas tego treningi duży nacisk jest kładziony na wyrzeźbienie i wzmocnienie mięśni brzucha oraz wymodelowanie talii.

Indoor Cycling Intro


Dedykowane dla osób które chcą dopiero zacząć przygodę z treningiem na rowerach stacjonarnych. Na tych zajęciach dowiesz się jak prawidłowo dopasować ustawienia roweru stacjonarnego do swojego wzrostu, poznasz I nauczysz się nazewnictwa i technik jazdy. Zajęcia intensywnością I obciążeniem są dostosowane do osób początkujących, tak żeby trening był satysfakcjonujący I efektywny I każdy miał szansę uczestniczyć aktywnie w zajęciach I podnosić swój pozom wytrenowania I odporności na zmęczenie. W zajęciach mogą także brać udział osoby już zaawansowane I potraktować je jako wstęp, rozgrzewkę przed głównym treningiem.

Step + Wzmacnianie


Zajęcia wzmacniające i modelujące. Jest to trening z wykorzystaniem platformy do ćwiczeń – stepu. Zadaniem treningu jest wzmocnienie mięśni całego ciała, a tym samym ułatwienie modelowania sylwetki. Ćwiczenia pomagają również w budowaniu lepszej kondycji. Są także polecane wtedy, gdy chcemy w krótkim czasie spalić naprawdę dużo kalorii.

Stretch Mobility + Masaż


To zajęcia opierające się na kompleksowych metodach rozciągania całego ciała i uwalniania zatrzymanego w naszym ciele stresu. Rozciąganie i poprawę mobilności ciała wspomagamy masażem tkanek głębokich. Regularnie wykonywany stretching uelastycznia, zwiększa zakres ruchomości stawów, wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy ciała, wzmacnia kręgosłup, poprawia ukrwienie mięśni, dzięki czemu są one zdolne do szybkiej regeneracji i mniej podatne na kontuzje.

Mocny Core


Zajęcia przeznaczone zarówno dla osób początkujących i zaawansowanych, ponieważ jest to trening mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Sprawdzone ćwiczenia gwarantują wzmocnienie mięśni Core czyli brzucha, pleców oraz pośladków. Dzięki temu poprawisz swoją sylwetkę, wzmocnisz siłę swoich mięśni i zadbasz o zdrową postawę. Ćwiczenia wykonywane w spokojnym tempie ze szczególną uważnością na wykonywaną technikę.