Sulechowska

Patryk Kościelniak

„Ja gwarantuje profesjonalizm,inni mnie naśladują”

Jestem czynnym zawodnikiem jedynej prawdziwej federacji IFBB. Chcesz zadbać o swoje zdrowie, kondycję, a może sylwetkę? Masz dość treningów personalnych, treningowych układanych przez niekompetentnych trenerów?

Pomogę ci zatroszczyć się o siebie i profesjonalnie, indywidualnie podejdę do naszej współpracy.

Podwójny Mistrz Polski 2018Brązowy medal na Arnold Classic Europe 2018

PIOTR STYCZYŃSKI

"Cześć i czołem!"

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, jednakże pasja do budowy ludzkich ciał jest "tym czymś" co chcę robić w życiu. Jestem oddany swojej pasji od ponad 13 lat, kocham sam trenować i trenować inne osoby. Na treningach personalnych dbam o świetną atmosferę w trakcie treningu, bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń i przede wszystkim o to, aby osiągnąć cel jaki ustawiany z podopiecznym. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, ciało, kondycję - odezwij się i zajmiemy się tym!

Jacek Bocianowski

"Gwarantuję profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo"

Sport i aktywność fizyczna pasjonowały mnie od najmłodszych lat. Poznawanie budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała, metod jego rozwoju i zasad odżywiania stało się moim zawodem pozostając niezmiennie największą pasją. Treningi personalne to mój żywioł, możesz bez wahania oddać się w moje ręce, razem osiągniemy zamierzony cel i satysfakcję.

Dawid Ławniczak

"Pomogę Ci wejść na wyższy poziom Twoich możliwości"

Jestem absolwentem wychowania fizycznego, certyfikowanym trenerem personalnym oraz sportowcem z zamiłowania. Od najmłodszych lat związany jestem ze sportem, kiedyś - piłka nożna, obecnie - kulturystyka. Dzięki dyscyplinie, którą uprawiam nabrałem dużego doświadczenia w treningu siłowym oraz wiedzę w zakresie dietetyki. Pomogę Ci nie tylko w redukcji tkanki tłuszczowej, ale również w budowaniu masy mięśniowej przy zachowaniu odpowiednich proporcji ciała.

Specjalizuję się także w przygotowaniu motorycznym pod daną dyscyplinę, więc jeśli jesteś sportowcem to z chęcią pomogę Ci wejść na wyższy poziom Twoich możliwości.

Wiktor Sternalski

Oskar Kraś

"Zaangażowanie we współpracę gwarantuje osiągnięcie wymarzonych celów."

Specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki. Jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych, a także łączę moją pasję z pracą zawodową. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, współpracuję zarówno ze sportowcami, jak i z osobami, które nigdy wcześniej ze sportem nie miały do czynienia. Jeśli chcesz osiągnąć swoje cele, spełnić marzenia, pozbyć się kompleksów związanych ze swoim wyglądem, poprawić stan zdrowia, przygotować się do zawodów sylwetkowych lub po prostu cieszyć się ze swojej formy latem na plaży, zapraszam do współpracy ze mną!

Osiągnięcia:Wicemistrz Polski IFBB w kulturystyce klasycznej 2018Srebrny medalista Arnold Classic Europe 2018

Zjednoczenia

Jacek Kędra

"Twoje zaangażowanie i moja pomoc pomogą Ci dojść do celu"

Jestem trenerem personalnym i zawodnikiem kulturystyki. Ćwiczeniami na siłowni i wprowadzaniem zmian w zakresie odżywiania zacząłem się interesować już w wieku kilkunastu lat. Przez dłuższy okres realizowałem swoje założenia treningowe i dietetyczne. Dbanie o zdrowie, funkcjonowanie organizmu i ciała lub też estetyczny wygląd może okazać się rewelacyjnym sposobem na życie.

Makowa

Jakub Brzózka

"W bezpieczny i profesjonalny sposób, stwórzmy lepszą wersję Ciebie"

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym , który ciągle się rozwija i doskonali swoje trenerskie umiejętności. Treningami na siłowni zajmuje się od ponad 5 lat i w końcu połączyłem pasję z pracą. We współpracy oferuję profesjonalną opiekę w dobrej atmosferze i bezpiecznym podejściem.

Moniuszki

Mariusz Caryk

Jeśli liczysz na trenera z profesjonalnym podejściem do klienta - zgłoś się do mnie.

Cześć!Sport, a w szczególności kulturystyka, to dla mnie ogromna pasja. Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz poprawić swoją sylwetkę - zapraszam na trening ze mną. Zadbam o twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.

Wrocławska

Jakub Mucha

"Połączyłem pasję do treningu siłowego z nauką o żywieniu, stąd chętnie pomogę Ci w obu kwestiach"

Jestem inżynierem żywienia człowieka i dietoterapii, a także certyfikowanym trenerem personalnym.Na treningach z podopiecznymi dążę przede wszystkim do osiągnięcia założonego celu, dbam o technikę wykonywanych ćwiczeń oraz motywuję do działania, a to wszystko w przyjaznej atmosferze.Połączyłem pasję do treningu siłowego z nauką o żywieniu, więc chętnie pomogę Ci w obu kwestiach, zapraszam do współpracy! Jakub Mucha