Sulechowska

PIOTR STYCZYŃSKI

"Cześć i czołem!"

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, jednakże pasja do budowy ludzkich ciał jest "tym czymś" co chcę robić w życiu. Jestem oddany swojej pasji od ponad 13 lat, kocham sam trenować i trenować inne osoby. Na treningach personalnych dbam o świetną atmosferę w trakcie treningu, bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń i przede wszystkim o to, aby osiągnąć cel jaki ustawiany z podopiecznym. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, ciało, kondycję - odezwij się i zajmiemy się tym!

Jacek Bocianowski

"Gwarantuję profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo"

Sport i aktywność fizyczna pasjonowały mnie od najmłodszych lat. Poznawanie budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała, metod jego rozwoju i zasad odżywiania stało się moim zawodem pozostając niezmiennie największą pasją. Treningi personalne to mój żywioł, możesz bez wahania oddać się w moje ręce, razem osiągniemy zamierzony cel i satysfakcję.

Dawid Ławniczak

"Pomogę Ci wejść na wyższy poziom Twoich możliwości"

Jestem absolwentem wychowania fizycznego, certyfikowanym trenerem personalnym oraz sportowcem z zamiłowania. Od najmłodszych lat związany jestem ze sportem, kiedyś - piłka nożna, obecnie - kulturystyka. Dzięki dyscyplinie, którą uprawiam nabrałem dużego doświadczenia w treningu siłowym oraz wiedzę w zakresie dietetyki. Pomogę Ci nie tylko w redukcji tkanki tłuszczowej, ale również w budowaniu masy mięśniowej przy zachowaniu odpowiednich proporcji ciała.

Specjalizuję się także w przygotowaniu motorycznym pod daną dyscyplinę, więc jeśli jesteś sportowcem to z chęcią pomogę Ci wejść na wyższy poziom Twoich możliwości.

Bartek Paniączyk

„Nigdy nie jest za późno, aby spróbować!”

Swoją przygodę ze sportem zacząłem już jako dziecko. W moim przypadku przerodziła się ona w życiowa pasję. Jestem zawodnikiem kickboxingu na zasadach K-1. Na koncie mam medal Mistrzostw Polski oraz walki zawodowe. Zapałem do sportu, jaki posiadam pragnę zarażać innych, szczególnie tych którzy zdecydują się ze mną współpracować. Dokładam wszelkich starań aby treningi nie były nudne lecz zróżnicowane i bardzo progresywne. Do osiągnięcia głównych założeń stosuje metodę drobnych kroczków. Ustalam z klientami krótkoterminowe cele, dzięki czemu zyskują oni motywacje na osiąganie kolejnych sukcesów. Widzą efekty swojej ciężkiej pracy i przy okazji okazuje się, że sport staje się przyjemną częścią ich życia.

Oskar Kraś

"Zaangażowanie we współpracę gwarantuje osiągnięcie wymarzonych celów."

Specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki. Jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych, a także łączę moją pasję z pracą zawodową. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, współpracuję zarówno ze sportowcami, jak i z osobami, które nigdy wcześniej ze sportem nie miały do czynienia. Jeśli chcesz osiągnąć swoje cele, spełnić marzenia, pozbyć się kompleksów związanych ze swoim wyglądem, poprawić stan zdrowia, przygotować się do zawodów sylwetkowych lub po prostu cieszyć się ze swojej formy latem na plaży, zapraszam do współpracy ze mną!

Osiągnięcia:Wicemistrz Polski IFBB w kulturystyce klasycznej 2018Srebrny medalista Arnold Classic Europe 2018

Julia Olszańska

TRENUJ CIĘŻKO, ALE Z GŁOWĄ!

Stawiam na nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji, a siłownia to mój drugi dom. Trening siłowy to nie tylko świetne narzędzie do osiągnięcia pięknej, atletycznej sylwetki, ale również sposób na sprawne i zdrowe ciało, lepsze samopoczucie oraz poprawę jakości życia codziennego. Indywidualnie dobrany przeze mnie plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości pozwoli na bezpieczne i efektywne zrealizowanie Twojego celu. Nie trać czasu na szukanie rozwiązań na własną rękę. Pomogę Ci przekroczyć własne granice oraz czerpać przyjemność z trenowania. Zainwestuj w to, co najważniejsze - w siebie.

Mikołaj Gawryś

Zapewnię ci najbardziej optymalna drogę do osiągnięcia twoich celów.

Jestem pasjonatem kulturystyki i szeroko pojętych sportów sylwetkowych. Moje zainteresowania dotyczą zarówno aspektów treningowych jak i dietetycznych. Interesuje się tym tematem od kiedy byłem nastolatkiem. Cały czas poszerzam swoją wiedzę- uczęszczam na kursy, czytam lektury związane z powyższymi tematami oraz poszukuje wiedzy na własną rękę. Moje ambicje dotyczą zarówno sukcesów jako trener jak i karierze sportowej.

Dawid Samulak

Dobry trening to mądry trening, pozwól mi działać, a efekty same przyjdą.

Cześć, jestem studentem fizjoterapii i certyfikowanym trenerem personalnym, zajmującym się nie tylko treningiem, ale również komponowaniem diet i stosownej suplementacji. Stawiam na ciągły rozwój i dążę do celów, które jasno określam sam jak i z podopiecznymi. Każda rzecz, którą robię, nie jest przypadkowa, więc kiedy tylko mogłem zacząłem rozwijać swoją pasję do treningu siłowego. Teraz dzielę się tym co kocham najbardziej z innymi, ucząc ich i tłumacząc, że sport to coś dla każdego, także dla ciebie. Nie marnuj czasu i ruszaj już dziś, z chęcią służę swoją obszerną wiedzą i doświadczeniem.

Zjednoczenia

Jacek Kędra

"Nazywam się Jacek Kędra. Jestem trenerem personalnym i zawodnikiem kulturystyki."

Ćwiczeniami na siłowni i wprowadzaniem zmian w zakresie odżywiania zacząłem się interesować już w wieku kilkunastu lat. Przez dłuższy okres realizowałem swoje założenia treningowe i dietetyczne. Dbanie o zdrowie, funkcjonowanie organizmu i ciała lub też estetyczny wygląd może okazać się rewelacyjnym sposobem na życie. Twoje zaangażowanie i moja pomoc pomogą Ci dojść do celu.

Jakub Oleksiejuk

"We współpracy z podopiecznymi cechuje mnie profesjonalizm i indywidualne podejście."

Cześć, jestem Kuba. Jeżeli chcesz poprawić swoje aspekty wizualne, wrócić do sprawności po kontuzji lub po prostu poczuć się lepiej w swoim ciele to jesteś w świetnym miejscu. We współpracy z podopiecznymi cechuje mnie profesjonalizm i indywidualne podejście. Często mówi się, że taka metamorfoza to nie sprint a maraton, a ja mogę pomóc Ci dobiec do mety.

Makowa

Jakub Brzózka

"W bezpieczny i profesjonalny sposób, stwórzmy lepszą wersję Ciebie"

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym , który ciągle się rozwija i doskonali swoje trenerskie umiejętności. Treningami na siłowni zajmuje się od ponad 5 lat i w końcu połączyłem pasję z pracą. We współpracy oferuję profesjonalną opiekę w dobrej atmosferze i bezpiecznym podejściem.

Moniuszki

Mariusz Caryk

Jeśli liczysz na trenera z profesjonalnym podejściem do klienta - zgłoś się do mnie.

Cześć!Sport, a w szczególności kulturystyka, to dla mnie ogromna pasja. Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz poprawić swoją sylwetkę - zapraszam na trening ze mną. Zadbam o twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.

Wrocławska

Mariusz Caryk

Jeśli liczysz na trenera z profesjonalnym podejściem do klienta - zgłoś się do mnie.

Cześć!Sport, a w szczególności kulturystyka, to dla mnie ogromna pasja. Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz poprawić swoją sylwetkę - zapraszam na trening ze mną. Zadbam o twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.