Sulechowska

PIOTR STYCZYŃSKI

"Cześć i czołem!"

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, jednakże pasja do budowy ludzkich ciał jest "tym czymś" co chcę robić w życiu. Jestem oddany swojej pasji od ponad 13 lat, kocham sam trenować i trenować inne osoby. Na treningach personalnych dbam o świetną atmosferę w trakcie treningu, bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń i przede wszystkim o to, aby osiągnąć cel jaki ustawiany z podopiecznym. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, ciało, kondycję - odezwij się i zajmiemy się tym!

Jacek Bocianowski

"Gwarantuję profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo"

Sport i aktywność fizyczna pasjonowały mnie od najmłodszych lat. Poznawanie budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała, metod jego rozwoju i zasad odżywiania stało się moim zawodem pozostając niezmiennie największą pasją. Treningi personalne to mój żywioł, możesz bez wahania oddać się w moje ręce, razem osiągniemy zamierzony cel i satysfakcję.

Dawid Ławniczak

"Pomogę Ci wejść na wyższy poziom Twoich możliwości"

Jestem absolwentem wychowania fizycznego, certyfikowanym trenerem personalnym oraz sportowcem z zamiłowania. Od najmłodszych lat związany jestem ze sportem, kiedyś - piłka nożna, obecnie - kulturystyka. Dzięki dyscyplinie, którą uprawiam nabrałem dużego doświadczenia w treningu siłowym oraz wiedzę w zakresie dietetyki. Pomogę Ci nie tylko w redukcji tkanki tłuszczowej, ale również w budowaniu masy mięśniowej przy zachowaniu odpowiednich proporcji ciała.

Specjalizuję się także w przygotowaniu motorycznym pod daną dyscyplinę, więc jeśli jesteś sportowcem to z chęcią pomogę Ci wejść na wyższy poziom Twoich możliwości.

Kamil Richert

Nie wiesz od czego zacząć? Zapraszam, wspolnie dobierzemy odpowiedni plan treningowy oraz dostosujemy kwestie żywieniowe.

Od najmłodszych lat uwielbiałem sport i starałem się zawsze, aby był on integralną częścią mojego życia. Sporty siłowe są moją pasją , którą staram się dzielić z innymi, motywować i zachęcać do pracy nad bycia lepszą wersją samego siebie. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, podczas wspólnych treningów skupiam się w 100% na celu który sobie wyznaczyłeś. Zawsze staram się przekazać mnóstwo pozytywnej energii, zmotywować do wysiłku oraz zadbać o to aby trening sprawiał radość. Chciałbyś/Chciałabyś zacząć praca nad zmianą swojej sylwetki?

Wojtek Sobociński

„Zadbajmy o twoją przyszłość tu i teraz”

Zaczynając przygodę z siłownią, sam korzystałem z usług trenerów personalnych. Pomogło uchronić mnie to od wielu kontuzji oraz braku efektów. Teraz ja pomogę w tym tobie. Jeśli planujesz rozbudować tkankę mięśniową lub zrzucić kilka kilogramów niechcianego tłuszczu w bezpieczny sposób, dobrze trafiłeś. Zróbmy to!

Oskar Kraś

"Zaangażowanie we współpracę gwarantuje osiągnięcie wymarzonych celów."

Specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki. Jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych, a także łączę moją pasję z pracą zawodową. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, współpracuję zarówno ze sportowcami, jak i z osobami, które nigdy wcześniej ze sportem nie miały do czynienia. Jeśli chcesz osiągnąć swoje cele, spełnić marzenia, pozbyć się kompleksów związanych ze swoim wyglądem, poprawić stan zdrowia, przygotować się do zawodów sylwetkowych lub po prostu cieszyć się ze swojej formy latem na plaży, zapraszam do współpracy ze mną!

Osiągnięcia:Wicemistrz Polski IFBB w kulturystyce klasycznej 2018Srebrny medalista Arnold Classic Europe 2018

Zjednoczenia

Karolina Kozłowska

"Zapraszam na treningi wszystkie osoby, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania"

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness. Posiadam także międzynarodowy certyfikat LES MILLS GRIT (o specjalizacji treningu interwałowego-HIIT), który w krótkim czasie spala dużą ilość kalorii i podkręca metabolizm. W mojej pracy wykorzystuję przede wszystkim elementy treningu funkcjonalnego, który pomaga poprawić kondycję oraz sylwetkę, a także zbudować masę mięśniową i spalić tkankę tłuszczową. Zdobyte uprawnienia z zakresu Pilates - Core Stability, pozwalają mi także skierować moją ofertę do kobiet po porodzie, chcących wrócić do formy. Praca nad swoim ciałem to moja pasja, którą chcę zarazić każdego. W pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek i jego potrzeby, dzielenie się dobrą energią oraz obserwowanie rozwoju, ponieważ poprzez treningi kształtowane jest nie tylko nasze ciało, ale także charakter.

Szymon Podkidacz

,,Razem osiągniemy cel!"

Moja pasja i charakter pomogły mi spełnić marzenia i znaleźć się w miejscu w którym jestem. Teraz ja pomogę osiągnąć to Tobie, poszerzając twoją świadomość, dopasowując indywidualnie program ćwiczeń, uwzględniając warunki fizyczne oraz psychiczne.

Makowa

Jakub Brzózka

"W bezpieczny i profesjonalny sposób, stwórzmy lepszą wersję Ciebie"

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym , który ciągle się rozwija i doskonali swoje trenerskie umiejętności. Treningami na siłowni zajmuje się od ponad 5 lat i w końcu połączyłem pasję z pracą. We współpracy oferuję profesjonalną opiekę w dobrej atmosferze i bezpiecznym podejściem.

Moniuszki

Mariusz Caryk

Jeśli liczysz na trenera z profesjonalnym podejściem do klienta - zgłoś się do mnie.

Cześć!Sport, a w szczególności kulturystyka, to dla mnie ogromna pasja. Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz poprawić swoją sylwetkę - zapraszam na trening ze mną. Zadbam o twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.

Wrocławska

Jakub Mucha

"Połączyłem pasję do treningu siłowego z nauką o żywieniu, stąd chętnie pomogę Ci w obu kwestiach"

Jestem inżynierem żywienia człowieka i dietoterapii, a także certyfikowanym trenerem personalnym.Na treningach z podopiecznymi dążę przede wszystkim do osiągnięcia założonego celu, dbam o technikę wykonywanych ćwiczeń oraz motywuję do działania, a to wszystko w przyjaznej atmosferze.Połączyłem pasję do treningu siłowego z nauką o żywieniu, więc chętnie pomogę Ci w obu kwestiach, zapraszam do współpracy! Jakub Mucha