Chcielibyście zacząć swoją przygodę z fitnessem, ale nie wiecie jakie zajęcia będą odpowiednie dla Was? Powinniśmy się najpierw zastanowić jaki cel chcemy osiągnąć. Czy to będzie spalenie zbędnych kalorii, czy rozbudowanie tkanki mięśniowej, a może zwiększenie siły, w ten sposób możemy dobrać odpowiednie ćwiczenia. 

 

Zajęcia fitness w naszych klubach są różnorodne. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Ćwiczenia w grupie są szczególnie dobre dla osób, które potrzebują większej motywacji do treningów. Na zajęciach fitness wykonujemy ćwiczenia pod okiem instruktora. Dla osób początkujących jest to idealne rozwiązanie. W ten sposób możemy nauczyć się poprawnego wykonywania różnych ćwiczeń, a do tego wspierać się wzajemnie przy treningach. Jakie zajęcia będą odpowiednie dla ciebie? 

 

Smukła sylwetka

Jest to dobra opcja dla osób, które chcą zacząć przygodę z fitnessem. Na zajęciach ćwiczenia są dopasowane do możliwości grupy. Wzmacnianie wszystkich grup mięśni bez cardio to główny cel tych zajęć. Treningi wykonywane są z pomocą małych obciążeń jak np. hantle czy gumy. Zajęcia prowadzimy w spokojnym tempie przy muzyce. Jeśli chcesz osiągnąć wymarzone kształty to te zajęcia są dla ciebie.

 

 

Tabata

Tabata to intensywny trening interwałowy, na którym stawiamy na spalanie dużej ilości kalorii. Zajęcia idealne dla osób, które chcą się pozbyć zbędnych kilogramów, ale nie tylko. Te zajęcia są również dla każdego kto chciałby polepszyć swoją kondycję. Na tabacie jest dużo cardio, a przerwy na odpoczynek dosyć krótkie. 

 

 

Zdrowy kręgosłup 

Zajęcia dla osób, które chciałyby wzmocnić swój kręgosłup oraz, które odczuwają ból pleców. Osoby, które spędzają dużo czasu w biurze lub przed komputerem często mają problemy z kręgosłupem przez długie siedzenie w jednej pozycji. Na tych zajęciach wykonujemy specjalistyczne ćwiczenia, które uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie. Zajęcia prowadzone są w spokojnym tempie, są odpowiednie również dla osób starszych oraz z problemami zdrowotnymi.

 

 

Mocne ramiona+ Płaski brzuch

Na tych zajęciach wzmacniamy przede wszystkim ramiona oraz mięśnie brzucha. Do ćwiczeń wykorzystujemy różne obciążenia np. hantle. W drugiej części zajęć spalamy tkankę tłuszczową z brzucha i modelujemy talię. Ćwiczenia te są odpowiednie dla osób, które chcą rozbudować swoją tkankę mięśniową.

 

 

 

Fit pupa

Zajęcia Fit Pupa to ćwiczenia umożliwiające wymodelowanie pośladków. Regularnie wykonywane ćwiczenia na tą część ciała pomagają w rozbudowie mięśni oraz ukształtowaniu sylwetki. 

 


Fitness to przede wszystkim ćwiczenia w grupie przy dobrej muzyce. Wybór zajęć zależy od nas samych jakich ćwiczeń potrzebujemy i jaki jest nasz cel. Sprawdź nasz grafik zajęć i zacznij trenować!