FUNFIT II

UWAGA!

NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA KLUBÓW

Drodzy Klubowicze

Po dokonaniu oceny prawnej podjęliśmy decyzję o dostosowaniu zakresu usług klubów Funfit II do wyjątku określonego w par. 6 ust. 1 punkt 2) b) obowiązującego rozporządzenia w wersji z dnia 16 października 2020 r. wraz ze zmianami z dnia 23 października 2020 r

W związku z tym kluby Funfit II od wtorku 03.11.2020 godz. 12.00 będą wyłącznie dostępne dla osób uprawiających aktywność fizyczną w ramach zorganizowanych przez naszą kadrę zajęć sportowych wedle określonych zasad i grafików.

Reagując na Wasze liczne zapytania i sugestie dotyczące funkcjonowania klubu, podjęliśmy decyzję o odmrożeniu karnetów i otwarcia od wtorku, 3 listopada 2020.

Poniżej prezentujemy Wam nowe zasady dotyczące funkcjonowania naszych klubów

Obecnie z klubu korzystać mogą:

👉 Osoby zapisane na zorganizowane zajęcia sportowe, mają możliwość odbywania zajęć w 4 strefach. W każdej strefie będą dostępne 3 programy treningowe do realizacji w ramach jednostki treningowej. Czas trwania jednostki treningowej wynosi 1 godz. 45 min, po niej następuje 15-minutowa przerwa techniczna. Nad organizacją i prawidłowym przebiegiem zajęć będzie czuwać nasz personel.👉 Uczestnicy zajęć sportowych prowadzonych przez Instruktorów zgodnie z harmonogramem (zajęcia fitness, zajęcia siłowe, wydolnościowe i sprawnościowe prowadzone przez instruktorów w wydzielonych strefach oraz dla osób trenujących z trenerem personalnym).👉 Osoby przygotowujące się do zawodów sportowych (opcja dla osób przygotowujących się do wzięcia udziału w zawodach sportowych, których organizatorem nie jest Funfit ll oraz dla osób biorących udział w amatorskiej lub profesjonalnej rywalizacji sportowej).👉 Osoby przygotowujące się do zawodów Funfit Challenge (opcja dla osób, które zadeklarowały swój udział w zawodach sportowych Funfit Challenge i przygotowują się do wzięcia w nich udziału - zapisy i regulamin w recepcji klubu).👉 Osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego.👉 Osoby trenujące wraz z trenerem personalnym.

W trosce o bezpieczeństwo Klubowiczów zapewniamy, że cały klub wraz z obsługą stosuje się do aktualnych zaleceń i obostrzeń sanitarnych. Z tego powodu postanowiliśmy utrzymać limit osób obecnych w klubie: jedna osoba na 10 m kw. przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m.

Przypominamy o:

⚠️ Grafiki zajęć sportowych zorganizowanych w nowych strefach treningowych dostępne są: https://www.funfit2.pl/grafik-zajec/Programy treningowe będą dostępne w recepcji klubu oraz w strefach treningowych.⚠️ Obowiązkowym zapisie na zorganizowane zajęcia sportowe.(Zapisy na strefy: kardio, wolnych ciężarów oraz na strefę funkcjonalną będą dostępne od jutra od godz. 10:00) zapisy odbywają się: https://funfit.perfectgym.pl/ClientPortal2/...lub przez aplikację PerfectGymGo2⚠️ Obowiązku dezynfekcji rąk przy wejściu do klubu oraz sprzętu (środki dezynfekcji dostępne w całym klubie).⚠️ Zakrywaniu ust i nosa na terenie klubu (podczas zajęć i treningów możesz ćwiczyć bez maseczki).⚠️ Zachowania dystansu 1,5 metra od pozostałych Klubowiczów.⚠️ Pozostaniu w domu, jeśli czujesz się źle lub masz podwyższoną temperaturę.

Wszystkie karnety od dnia 3 listopada 2020 wszystkie karnety zostały odmrożone.

👉 Karnety naszych klientów w wieku 55+ zostały automatycznie zawieszone na listopad, nie trzeba zatem wykonywać żadnej czynności. Jeśli jednak będziecie chcieli uczestniczyć w zajęciach, w recepcji możecie odmrozić swój karnet w dowolnym momencie.Nadal obowiązuje zawieszenie do odwołania obecności w klubie dla osób, które nie wpisują się powyższe wymagania dotyczące korzystania z klubu fitness. Takie osoby mogą skorzystać ze standardowego zamrożenia karnetu.

Godziny otwarcia klubów:

❌ Sulechowska : Nieczynne do 17.01.2020

❌ Zjednoczenia : Nieczynne do 17.01.2020

❌ Moniuszki : Nieczynne do 17.01.2020

❌ Makowa  : Nieczynne do 17.01.2020

❌ Gierymskich : Nieczynne do 17.01.2020

❌ Wrocławska : Nieczynne do 17.01.2020

Dziękujemy Wam za wsparcie, które od Was teraz otrzymujemy.Pozwól nam dalej dawać FUN z bycia FIT ;)Z wyrazami szacunkuZespół Funfit II