FUNFIT II

UWAGA!

NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA KLUBÓW

Drodzy Sportowcy

Po dokonaniu oceny prawnej podjęliśmy decyzję o dostosowaniu zakresu usług klubów Funfit II w oparciu o  Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r. oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2021r.

W związku z tym każda osoba zainteresowania treningiem w siłowniach sieci Funfit II, musi posiadać dokument potwierdzający jego przynależność do jednej z grup zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów.

Wykaz akceptowanych grup:

1. Osoba, będąca członkiem jakiejkolwiek kadry narodowej2. Osoba, należąca do reprezentacji olimpijskiej i paraolimpijskiej3. Osoba, pobierająca stypendium sportowe, o którym mowa w Ustawie o sporcie

Zapoznaj się z najnowszymi zasadami funkcjonowania naszych klubów

Obecnie z klubu korzystać mogą:

👉 Osoby będące członkiem jakiejkolwiek kadry narodowej 👉 Osoby należące do reprezentacji olimpijskiej i paraolimpijskiej 👉 Osoby pobierające stypendium sportowe, o którym mowa w Ustawie o sporcie  

W trosce o bezpieczeństwo Klubowiczów zapewniamy, że cały klub wraz z obsługą stosuje się do aktualnych zaleceń i obostrzeń sanitarnych. Z tego powodu postanowiliśmy utrzymać limit osób obecnych w klubie: jedna osoba na 10 m kw. przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m.

Przypominamy o:

⚠️ Bezwzględnym nakazie dla klubowiczów o zakrywaniu ust i nosa - jedynie podczas zajęć oraz treningu można ćwiczyć bez maseczki. W przypadku przemieszczania się między strefami również jest wprowadzony obowiązek zakrycia ust i nosa.⚠️ Obowiązkiem każdego klubowicza jest wypełnienie oświadczenia zezwalającego wstęp do klubu oraz posiadanie stosownego dokumentu uprawniającego do korzystania z klubu.⚠️ Obowiązkowej dezynfekcji sprzętu⚠️ Obowiązku używania ręcznika podczas ćwiczeń⚠️ Zachowania dystansu 1,5 metra od pozostałych Klubowiczów.⚠️ Pozostaniu w domu, jeśli czujesz się źle lub masz podwyższoną temperaturę.⚠️ Limicie osób = 1 osoba na 10 m kw.

Warunkiem uczestnictwa w przygotowaniach sportowych w klubach FUNFIT II jest odmrożenie karnetu, który aktualnie posiada każdy klubowicz. W tym celu prosimy o przekazanie stosownej informacji w klubie lub wysłanie wiadomości z prośbą o odmrożenie karnetu na adres bok@funfit2.pl lub poprzez czat na Facebook.

SIEĆ KLUBÓW FUNFIT II STAŁA SIĘ OFICJALNĄ TERENOWĄ AMBASADĄ POLSKIEGO ZWIĄZKU PRZECIĄGANIA LINY

Poniżej prezentujemy Wam instrukcje w jaki sposób możesz stać się członkiem kadry narodowej

Godziny otwarcia klubów:

Od dnia 3 do 9 lutego, kluby sieci Funfit II pełnią rolę biura terenowej ambasady Polskiego Związku Przeciągania Liny. W tych dniach odbywać się będzie zapis do związku osób zainteresowanych. Nie będzie możliwości przeprowadzenia treningu.

❌ Sulechowska : Nieczynne

❌ Zjednoczenia : Nieczynne

❌ Moniuszki : Nieczynne

⚠️ Biuro Makowa (03.02 - 09.02) : Dni powszednie - 10:00 - 20:00 / Sobota - 09:00 - 14:00

✅ Klub Makowa (Od 10.02)  : Dni powszednie - 07:00 - 22:00 / Sobota - 09:00 - 20:00 / Niedziela - 09:00 -18:00

❌ Gierymskich : Nieczynne

⚠️ Biuro Wrocławska (03.02 - 09.02) : Dni powszednie - 10:00 - 20:00 / Sobota - 09:00 - 14:00

✅ Klub Wrocławska (Od 10.02) : Dni powszednie - 06:30 - 22:30 / Sobota 08:00 - 20:00 / Niedziela 08:00 - 18:00

❌ Oleśnica : Nieczynne

❌ Wrocławs - Stadion : Nieczynne

Dziękujemy Wam za wsparcie, które od Was teraz otrzymujemy.Pozwól nam dalej dawać FUN z bycia FIT ;)Z wyrazami szacunkuZespół Funfit II