WROCŁAWSKA 17

NOWYKLUB!

OTWARCIE: 01.10.2020

PRZEDSPRZEDAŻ

99,00zł

+ 1 miesiąc za darmo!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

8 stref treningowych

W klubie Funfit II każdy znajdzie miejsce aby zrealizować trening w komfortowych warunkach. Przestrzeń w klubach podzielona jest na funkcjonalne strefy, dzięki temu z łatwością odnajdziesz sprzęt, który jest Ci potrzebny do treningu.

Zajęcia fitness

W naszym klubie znajdziesz zajęcia prowadzone przez najlepszych trenerów, w każdym tygodniu prowadzimy 150 zajęć. W grafiku znajdziesz wiele różnych zajęć jak nasze autorskie programy Smukła Sylwetka, Idealne Kształty, czy kultowe zajęcia jak Tabata lub Joga.

Trening funkcjonalny

Dzięki specjalnemu zestawu intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej staniesz się silniejszą wersją samego siebie.

Sauny

Każda szatnia w klubie Funfit II Wrocławska 17 posiada osobne wejście na jedną z saun, dzięki czemu czas spędzony w saunach jest gwarancją głębokiego relaksu i wspaniałych wrażeń.

Bezpłatny parking

Klienci naszego klubu znajdą 200 miejsc parkingowych ulokowanych przy pobliskiej galerii handlowej. W styczniu 2021 roku pojawi się nowy parking, mogący pomieścić dodatkowo około 300 samochodów.

Bezpłatny internet

W klubie Funfit II Wrocławska 17 do Waszej dyspozycji jest bezpłatna sieć Wifi, dzięki temu możecie słuchać ulubionej muzyki podczas treningu.

UWAGA OTWIERAMY

NOWY KLUB

Funfit II to nie tylko sieć klubów fitness. To miejsce gdzie spełnisz swoje marzenia. W naszych klubach przekroczysz kolejne wyżyny swoich umiejętności, poznasz nowych wspaniałych ludzi oraz zadbasz o zdrowie swojego ciała. Bo zdrowe ciało, to zdrowy umysł!

Odbierz 1 miesiąc za darmo!

Z okazji otwarcia nowego klubu przy ulicy Wrocławskiej 17 przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę karnetu za jedyne 99,00zł + 1 miesiąc za darmo! Dowiedz się więcej!

Podoba Ci się?

NIE CZEKAJ i WYPEŁNIJ FORMULARZ!

NASZ DORADCA SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ I UMÓWI TERMIN SPOTKANIA.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.