Wybór prezentu pod choinkę nie zawsze jest łatwy. W okresie świątecznym zaczynamy szukać prezentu idealnego. Zastanawiamy się co spodoba się drugiej osobie i co sprawi jej przyjemność. W tym artykule podpowiemy Wam co można podarować osobie, która interesuje się sportem, a aktywność fizyczna to jego hobby. Do świąt zostało już niewiele czasu, więc sprawdźcie listę prezentów, które możecie podarować bliskim.

 

Voucher prezentowy do klubu sportowego.

 

Prezent w postaci vouchera to zawsze super pomysł! Osoba, która zostanie obdarowana taką kartą może wymienić ją na karnet. Dzięki temu będzie mogła korzystać z siłowni, zajęć fitness, zapisać się na trening wprowadzający z trenerem czy skorzystać z sauny. Podarowanie zdrowia to jeden z lepszych prezentów jakimi możemy obdarować naszych bliskich. Zestawy prezentowe możecie zakupić przez stronę www.funfit2.pl/podarujzdrowie/ lub osobiście w naszych klubach.

 

Bidon lub butelka z filtrem.

 

Będzie to dobry prezent dla osoby, która często uprawia sporty. Czy to jest bieganie, jazda na rowerze, siłownia, czy nawet wspinaczka górska. Ważne jest regularne nawadnianie organizmu, dlatego dobrze mieć zawsze przy sobie butelkę z wodą. Rozwiązaniem może być bidon lub butelka filtrująca. Dzięki takiej butelce nie musimy kupować co chwilę wody w plastikowych butelkach, wystarczy, że nalejemy takiej z kranu, gdziekolwiek jesteśmy. Aktualnie jest wiele firm, które produkują takie butelki i możemy przebierać we wzorach i kolorach oraz pojemnościach. Filtr, który znajduje się w butelce jest wymienny co powoduje, że nie musimy co chwilę kupować nowej butelki.

 

Zestaw odżywek

 

 Podczas treningów, żeby wspomóc organizm oraz przyspieszyć jego regenerację sięgamy po odżywki i suplementy. Aktualnie odżywki białkowe występują w naprawdę wielu smakach. Znajdziemy odżywki tradycyjne z laktozą, ale również wegańskie na bazie białka grochu czy soi. Dostarczanie witamin w okresie zimowym jest ważne, ponieważ chronią nas przed infekcjami oraz wspierają naszą odporność. Witaminy szczególnie ważne w okresie zimowym to witamina c i d3. Przy zwiększonym wysiłku fizycznym magnez oraz witamina B przydadzą się przy regeneracji organizmu. Przy szukaniu suplementów wybierajmy te z potwierdzonych źródeł oraz te najlepiej przyswajalne. 

Smartwatch lub Band

 

Jest to super rozwiązanie dla aktywnych osób! Smartwatche ostatnio stały się bardzo popularne. Działają one na zasadzie połączenia przez bluetooth z telefonem. Na smartwatchu możemy zmierzyć ilość spalonych kalorii, ilość przebytych kilometrów, puls, czy jakość snu. Dla osób, które uprawiają często sporty taki prezent będzie na pewno przydatny. Mi-band możesz również nabyć razem z paczką świąteczną oraz voucherem. Zestawy świąteczne dostępne są na: www.funfit2.pl/podarujzdrowie/

Akcesoria do treningu

 

Akcesoria mogą być czasami niezbędne do wykonywania treningu, a czasami pomogą w jego efektywności. Może być to np. torba treningowa, w której będziemy przenosić ubrania na siłownię. Rękawiczki będą dobre dla osób, które ćwiczą siłowo, będą one zabezpieczać dłonie przed obtarciami. Osobom, które ćwiczą fitness lub jogę może przydać się mata, a dla osób, które ćwiczą np. w domu przydatną rzeczą będą gumy oporowe.