FUNFIT II

UWAGA!

NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA KLUBÓW

Drodzy Sportowcy

Po dokonaniu oceny prawnej podjęliśmy decyzję o dostosowaniu zakresu usług klubów Funfit II w oparciu o  Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r., dnia 1 kwietnia 2021 r., dnia 8 kwietnia 2021 r. oraz 15 kwietnia 2021 r, w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

W związku z tym każda osoba zainteresowania treningiem w siłowniach sieci Funfit II  musi posiadać dokument potwierdzający jego przynależność do jednej z grup zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów.

Wykaz akceptowanych grup:

1. Osoba, będąca członkiem jakiejkolwiek kadry narodowej2. Osoba, należąca do reprezentacji olimpijskiej i paraolimpijskiej3. Osoba, pobierająca stypendium sportowe, o którym mowa w Ustawie o sporcie

Wstępu do klubu nie mają osoby, które chcą bezpośrednio wejść do klubu, a nie posiadają dokumentu potwierdzającego przynależności do wyżej wymienionych grup oraz nie deklarując współzawodnictwa sportowego.

Zapoznaj się z najnowszymi zasadami funkcjonowania naszych klubów

Obecnie z klubu korzystać mogą:

👉 Osoby będące członkiem jakiejkolwiek kadry narodowej👉 Osoby należące do reprezentacji olimpijskiej i paraolimpijskiej👉 Osoby pobierające stypendium sportowe, o którym mowa w Ustawie o sporcie👉 Funkcjonujemy w nawiązaniu do Rozporządzenia z dnia 25 marca 2021 r. funkcjonujemy wg § 9 ust 16👉 Nowelizacja § 9 ust 1 z Rozporządzeni z dnia 1 kwietnia 2021 r. nie zmienia formy naszego funkcjonowania

W trosce o bezpieczeństwo Klubowiczów zapewniamy, że cały klub wraz z obsługą stosuje się do aktualnych zaleceń i obostrzeń sanitarnych. Z tego powodu postanowiliśmy utrzymać limit osób obecnych w klubie: jedna osoba na 12 m kw. przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 2 m.

Przypominamy o:

⚠️ Bezwzględnym nakazie dla klubowiczów o zakrywaniu ust i nosa - jedynie podczas zajęć oraz treningu można ćwiczyć bez maseczki. W przypadku przemieszczania się między strefami również jest wprowadzony obowiązek zakrycia ust i nosa.⚠️ Obowiązkiem każdego klubowicza jest wypełnienie oświadczenia zezwalającego wstęp do klubu oraz posiadanie stosownego dokumentu uprawniającego do korzystania z klubu.⚠️ Obowiązkowej dezynfekcji sprzętu⚠️ Obowiązku używania ręcznika podczas ćwiczeń⚠️ Pozostaniu w domu, jeśli czujesz się źle lub masz podwyższoną temperaturę.⚠️ Warunkiem uczestnictwa w przygotowaniach sportowych w klubach Funfit II jest odmrożenie karnetu, który aktualnie posiada każdy klubowicz.

Wszystkie karnety zostaną odmrożone od 27.04.2021.

Godziny otwarcia klubów:

❌ Sulechowska : Nieczynne

❌ Zjednoczenia : Nieczynne

❌ Moniuszki : Nieczynne

❌ Klub Makowa : Nieczynne

❌ Gierymskich : Nieczynne

✅ Klub Wrocławska (od 27.04.2021) : Dni powszednie - 06:30 - 22:30 / Sobota 08:00 - 20:00 / Niedziela 08:00 - 18:00

❌ Oleśnica : Nieczynne

❌ Wrocławs - Stadion : Nieczynne

Dziękujemy Wam za wsparcie, które od Was teraz otrzymujemy.Pozwól nam dalej dawać FUN z bycia FIT ;)Z wyrazami szacunkuZespół Funfit II