MICHAŁ JARZĄBEK

Chcesz poprawić sylwetkę lub podnosić duże ciężary? A może pozbyć się bólu pleców i zmniejszyć wady postawy? Nauczyć się elementów kickboxingu? Razem możemy osiągnąć Twoje cele.


JACEK KĘDRA

Praca nad zdrowiem i sprawnością jest słuszną inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i moja pomoc pomogą Ci osiągnąć cel.


KAROLINA JABŁOŃSKA

Na codzień pracuje oraz studiuje, a w wolnym czasie spełniam się jako instruktor fitness. Dużą uwagę zwracam na technikę ćwiczeń oraz na odpowiedni poziom dobrany do grupy. Sport traktuje jako pasje, którą poprzez treningi mogę się dzielić


OSKAR KRAKOWIAK

Osiągnij swoje cele z moją osobą u boku! Spersonalizowany trening, motywacja i wsparcie, które poprowadzą Cię do lepszej formy. Zainwestuj w siebie już teraz! 


AGNIESZKA LIER

Instruktorka z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. Uwielbiam pracę z ludźmi, a pracę z ciałem traktuję jako wyzwanie.


ERYK MATYSIOK

Chcesz zmienić sylwetkę, poprawić kondycję lub uciec od codzienności a przy tym dobrze się bawić na treningu i spełnić założone cele? Zapraszam!


ADRIAN GIEROWSKI

Część, mam na imię Adrian i jestem trener personalnym z 4-letnim doświadczeniem w treningu siłowym. Pomogę Ci osiągnąć swoje cele i uniknąć przy tym kontuzji.


CEZARIUSZ GÓRSKI

Kilka lat temu totalnie zaraziłem się indoor cyclingiem. Rok temu zostałem instruktorem i jestem szczęśliwy jeśli mogę prowadzić zajęcia i bawić się z innymi.


ALICJA SALENIUK

Moją pasją jest taniec i chce przekazywać ją jak największej ilości kobiet. Na zajęciach oprócz twerku, zbudujesz pośladki i odkryjesz swoją definicję kobiecości.


JUSTYNA MIERKIEWICZ

Jeżdżę na rowerze od... lat a od kilku lat prowadzę treningi Indoor Cycling. Stało się to moja pasją a zarazem pokazało, jak ruch może pomóc w złapaniu równowagi w życiu. Jeżeli potrzebujesz oderwania się od codzienności w zdrowy sposób czekam.