Krzysztof Appelbaum

Cześć, 

Uprawnienia, które posiadam to certyfikowany trener personalny. Mam świadomość, że to dopiero początek mojej drogi w tej branży, dlatego chciałbym się rozwijać w wybranej specjalizacji.
Siła i sprawność w połączeniu z treningiem funkcjonalnym to obszar, w którym planuję poszerzać wiedzę i umiejętności.

Bartłomiej Szewczuk

Od 10 roku życia pasjonuję się sportem. Oferuję kompleksowe wsparcie w Twoim treningu. Moje doświadczenie w taekwondo, grze w piłkę ręczną oraz treningu siłowym gwarantuje skuteczne metody oparte na precyzji i technice. Wspólnie pokonamy Twoje wyzwania i osiągniemy wymarzoną formę. Gotowy na rewolucję w treningu?


Justyna Tomiak

W zawodzie Trenera Personalnego i Instruktora sportów siłowych pracuję od 2018 r.
Moje mocne strony to trening na brazylijskie pośladki, płaski brzuch, redukcja tkanki tłuszczowej, trening siłowy, wytrzymałościowy oraz MOTYWACJA!


Maja Hugiel-Więckowska

Instruktorką fitness jestem od 2010 r. Prowadzę zajęcia funkcjonalne, wzmacniające tzw. core, pozwalające wzmocnić mięśnie odpowiadające za równowagę oraz koordynację ruchową. Jeśli chcesz poczuć ulgę przy wykonywaniu codziennych czynności i odciążyć swój kręgosłup, dołącz do moich zajęć!


Monika Ratajczak

Pasjonatka ruchu w teorii i praktyce. Uczestniczka wielu szkoleń mentalno-sportowych. Certyfikowany instruktor fitness i trener personalny. Podczas ćwiczeń cenie sobie przyjazną atmosferę, w której każdy uczestnik czuje się swobodnie! Natomiast po zajęciach odczuwam ogromną satysfakcje z SIEBIE! Z wykształcenia jestem biomechanikiem, dlatego też bezpieczeństwo ruchu dla mnie to podstawa! Uwielbiam motywować inne osoby do aktywności poprzez dobrą zabawę!


Gabriela Garbowska

Hej, jestem Gabrysia i swoją przygodę z fitnessem rozpoczęłam 4 lata temu. Specjalizuję się w treningach typu HIIT oraz tych kształtujących sylwetkę. Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną zapraszam Cię na moje zajęcia by wspólnie oddać się pasji do aktywności fizycznej oraz dobremu samopoczuciu.  Rozpocznij swoją przygodę razem ze mną już dziś.


Weronika Radko

Cześć jestem Weronika. Trenerem personalnym zostałam pół roku temu, ale aktywna sportowo byłam od zawsze. Z siłownią jestem związana już 5 rok i cały czas dążę do swojej wymarzonej sylwetki, więc przyłącz się do tego procesu razem ze mną. Wspólnie możemy osiągnąć więcej.


Liwia Foterek

Hej jestem Liwia i od 9 roku życia trenuje Judo. Sport jest w moim życiu od zawsze. Jestem osobą komunikatywną, wesołą, solidną, dużo od siebie wymagam i zawsze staram się robić wszystko na 150%, dlatego zapraszam Cię do siebie na treningi personalne i zajęcia fitness.


MICHAŁ JARZĄBEK

Chcesz poprawić sylwetkę lub podnosić duże ciężary? A może pozbyć się bólu pleców i zmniejszyć wady postawy? Nauczyć się elementów kickboxingu? Razem możemy osiągnąć Twoje cele.


JACEK KĘDRA

Praca nad zdrowiem i sprawnością jest słuszną inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i moja pomoc pomogą Ci osiągnąć cel.