FUNFIT II

Dajmy sobie drugą szansę

Drogi Klubowiczu

Chcesz spłacić dług za mniejszą kwotę niż jesteś winien? Program redukcji zadłużenia Dajmy Sobie Drugą Szansę umożliwia spłatę w bardzo prosty i atrakcyjny sposób. Zobacz ile możesz zaoszczędzić!

Poniżej prezentujemy dwa dostępne warianty promocji

Wariant 1

Spłać swoje zadłużenie

Amnestia długu 50%

Spłać swój dług w dwóch prostych krokach:

👉 Podpisz aneks oraz regulamin dotyczący umorzenia zadłużenia. 👉 Opłać należność do 16 lipca 2021 roku w wysokości 50% swojego aktualnego zadłużenia.

Wariant 2

Zostań z nami na dłużej

Amnestia długu 100%

Spłać swój dług w trzech prostych krokach:

👉 Podpisz aneks oraz regulamin dotyczący umorzenia zadłużenia. 👉 Zakup jeden karnet z listy dostępnych w ramach promocji na określonych niżej warunkach: ✅ 1. Flex Open - Z obowiązkiem dokonania nadpłaty w postaci dwóch rat z góry wraz z opłatą Pro-Raty za pierwszy miesiąc użytkowania.✅ 2. 12 M -Z obowiązkiem opłacenia jednej raty z góry wraz oraz brakiem możliwości zamrożenia karnetu do 31 września 2021 roku. 👉 Bezwzględnym warunkiem Promocji jest wybranie jako formy płatności karty płatniczej/kredytowej i podłączenie jej do profilu klubowicza w momencie podpisywania umowy członkowskiej. Klubowicz zobowiązuje się, że wszystkie płatności za kolejne miesiące (z wyłączeniem Miesięcy Promocyjnych) będą regulowane za pomocą obciążenia STRAAL z systemu Perfect Gym.

Mamy nadzieję, że nadchodzące zmiany spełnią Wasze oczekiwania.Pozwól nam dalej dawać FUN z bycia FIT ;)Zespół Funfit II

Wypełnij formularz kontaktowy

    Imię

    Email

    Telefon