Do zakończenia promocji pozostało:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji!

Po wypełnieniu danych skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h i umówimy Ciebie na Twój pierwszy trening (trening będzie bezpłatny).

  Imię i nazwisko

  Email

  Telefon

  Wybierz klub

  Czy wiesz, że aktywność fizyczna odgrywa ogromną rolę w naszym życiu i zdrowiu? Dlatego tak ważne jest propagowanie jej wśród wszystkich grup wiekowych. Bycie aktywnym fizycznie w każdym wieku, daje szeroki zakres korzyści, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

  Poznaj korzyści jakie daje aktywność i jak wpłynęła na naszą społeczność.

  Dagmara

  Lepsza kondycja/Redukcja zbędnych kg

  Dzięki lepszej kondycji poprawiła się moja wydolność organizmu, szybkość i koordynacja ruchowa. Dodatkowo, ćwiczenia poprawiające kondycję fizyczną, wpłynęły na mój wygląd i udało mi się zgubić troszkę kg. Zauważyłam poprawę samopoczucia i polepszenie ogólnego stanu zdrowia przy regularności oraz intensywności treningów.

  MARIUSZ

  Poprawa zdrowia

  Trening siłowy wpłynął pozytywnie na mój stan zdrowia poprzez poprawę funkcji sercowo-naczyniowych oraz zmniejszył ryzyko zachorowania na niektóre choroby. Niewątpliwie dzięki regularnej aktywności fizycznej wyglądam i czuję się młodszy. Aktywność fizyczna i odpowiedni program ćwiczeń daje zauważalną zmianę w poprawie samopoczucia, a perspektywa dłuższego i zdrowego życia jest dla mnie zachętą do ruchu.

  Patrycja

  Wyciszenie się

  Regularna, umiarkowana aktywność fizyczna zredukowała u mnie stres. Zajęcia mentalne takie jak Pilates i Joga zmniejszyły napięcia nerwowe. Stałam się bardziej odporna na sytuacje stresowe. Czuję się szczęśliwsza. Na tą korzyść z aktywności wpływa produkcja endorfin i redukcja stresu. Pozytywnemu uczuciu sprzyja osiąganie zamierzonych celów i ciągły rozwój, które przy aktywności fizycznej są nieuniknione.

  Kuba

  Budowanie masy mięśniowej

  Zaczynając swoją przygodę z siłownią w głównej mierze zależało mi na ładnej sylwetce. Przez lata borykałem się z nadwagą. Odkąd rozpocząłem regularne treningi siłowe poprawiły się znacznie moje wyniki zdrowotne i dzięki nim rozbudowałem masę mięśniową, która korzystnie wpłynęła na metabolizm, wygląd i mniejsze ryzyko kontuzji. Wytrwale pracuję dalej nad sylwetką. Dobrze ułożony plan treningowy był kluczem do sukcesu.

  ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ!

  Postaw na aktywność z FUNFIT II!

  Czy wiesz, że zajęcia grupowe Funfit II to dziesiątki możliwości aktywnego spędzania czasu? Zrezygnuj z monotonnych ćwiczeń i wybierz swój sposób na poprawę swojego zdrowia i sylwetki.

  TRENING WPROWADZAJĄCY

  JOGA

  SMUKŁA SYLWETKA

  SZTANGI

  Odbierz swój pierwszy miesiąc50% taniej!

  ZAPISZ SIĘ

  Odbierz swój pierwszy miesiąc 50% taniej!

  ZAPISZ SIĘ

  Specjalne plany treningowe

  W ofercie przygotowaliśmy specjalne plany treningowe przeznaczone dla spalania kalorii!

  PLAN JEST NAJWAŻNIEJSZY

  Skorzystaj z planów treningowych!

  ZAPISZ SIĘ

  Co nas wyróżnia?

  Pomagamy osiągać cele

  Naszą misją jest pomagać naszym klubowiczom w realizacji wymarzonych celów fitness. Niezależnie od poziomu zaawansowania, otrzymasz od nas fachową pomoc.

  Nowoczesny sprzęt

  Zapewniamy komfort oraz wygodę podczas wykonywanego treningu, a nasz sprzęt jest najwyższej klasy.

  Dogodna lokalizacja

  Nasze kluby znajdują się zawsze blisko Ciebie.

  Przystępne ceny

  W jednej cenie otrzymasz dostęp do wszystkich klubów i możesz korzystać z naszej oferty bez ograniczeń.

  Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji!

  Po wypełnieniu danych skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h i umówimy Ciebie na Twój pierwszy trening (trening będzie bezpłatny).

   Imię i nazwisko

   Email

   Telefon

   Wybierz klub