ZRÓBTO DLASIEBIE

Nieważne, ile masz lat,ile ważysz, ile wyciskaszi w co się ubierasz.Nie patrz na to,co myślą inni!Liczy się to,co myślisz Ty!

Imię

Email

Telefon

Wybierz klub

Liczy się to,

co myślisz ty!

Czy Ciebie też wkurza to, że dziś z założenia trzeba mieć szczupłą sylwetkę, a wszyscy oceniają się po wyglądzie lub obwodzie bicepsa? Każdego dnia słyszymy, że powinniśmy starać się bardziej, że należy wykorzystać możliwości, że musimy być coraz lepsi.

Masz ochotę powiedzieć „dość” razem z nami? Dość kultu idealnych kształtów. Dość porównywania się. Dość ciśnienia na efekty. Nieważne, ile masz lat, ile ważysz, ile bierzesz na klatę i w co się ubierasz. Nie patrz na to, co myślą o Tobie inni. Liczy się to, co myślisz Ty!

Odbierz karnet na 4 dni!

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, w której sprawdzisz nasz klub całkowicie za darmo i bez zobowiązań! Spełniamy Twoje oczekiwania? Wystarczy, że wypełnisz formularz i umówimy się na spotkanie!

TE FAKTY

MOGĘ CIĘ ZAINTERESOWAĆ!

1

Co 4 osoba

osoba w naszym kraju nie ćwiczy z obawy o to, że zostanie oceniony w klubie. Obawy zostaw na bok! Zadbaj o siebie!

2

50% KLUBOWICZÓW

ma problem żeby zapytać o poradę instruktora. W naszym klubie instruktorzy są dla Was żeby Wam pomagać!

3

Co 3 osoba

Osoba uważa, że klub fitness to miejsce lansu. Zwróćmy uwagę na fakt, że każdy jest inny, a nasze miejsce jest skierowane dla osób, które chcą poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd! [nie dla dlansu :)]

Podoba Ci się?

NIE CZEKAJ i WYPEŁNIJ FORMULARZ!

NASZ DORADCA SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ I UMÓWI TERMIN SPOTKANIA.

Imię

Email

Telefon

Wybierz klub